Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Jeni në depresion? Mos u bëni merak, është mirë për ju!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Jeni në depresion? Mos u bëni merak, është mirë për ju!    Sun Jan 08, 2012 8:31 pm

Hidhërimi, gjendja e dëshpëruar, depresioni – sido që ta quani, thuhet se është e mirë për shëndetin tuaj.

Hidhërimi na ndihmon që të motivohemi për përmirësim të jetës sonë. Shqetësimi ndihmon njerëzit të jenë më të fortë, të kenë aftësi ripërtëritëse dhe të jenë në gjendje t’u bëjnë ballë sfidave jetësore.

Ekspertët mendorë paralajmërojnë mjekët dhe farmacitë që të ndalojnë mjekimin e depresionit me pilula. Gjithashtu, profesori Vakefield beson se hidhërimi apo shqetësimi na ndihmon që të mësojmë nga gabimet tona. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Jeni në depresion? Mos u bëni merak, është mirë për ju!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Çfarë mamaje jeni sipas shenjave Astrologjike
» Psikoteste
» Libri i portokalltë - teknika e meditimit
» Cila pemë jeni?
» Bëjeni më të mirën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: