Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Vendet më të ndyta në shtëpinë tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Vendet më të ndyta në shtëpinë tuaj    Fri Sep 23, 2011 9:41 am

Edhe pse të gjithë mundohemi që ta mbajmë shtëpinë sa më të pastër dhe më të rregulluar, megjithatë ekzistojnë vende të cilat janë përplot baktere të cilat mund të jenë shumë të rrezikshme për shëndet.

Nëse keni menduar se bëhet fjalë tualetin, gënjeheni, sepse guaca nuk përfshihet as në 20 vendet e para.

Dëshironi të jeni të sigurt nëse shtëpia juaj është e pastër? Jua sjellim pesë vendet më të ndyta në shtëpinë tuaj:

1. Mbajtësi i brushave të dhëmbëve
2. Enët për ushqimet e kafshëve
3. Aparatet për kafe
4. Dërrasa për prerje
5. Sfungjeri për enë

/Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Vendet më të ndyta në shtëpinë tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pesë fakte se fantazmat kanë pushtuar shtëpinë tuaj
» Ç’është vlera njerëzore?
» Ku është Zoti?
» Sa perputhen elementet tuaj
» Vendet ku kanë zbritur Ufo-t në tokë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: