Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Dhuruesit më të pakërkuar të spermës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Dhuruesit më të pakërkuar të spermës    Fri Sep 23, 2011 9:40 am

Përgjigja e pyetjes se çfarë dhuruesish të spermës më sa paku kërkohen- do të ishte “flokëkuqë”. Këtë e ka bërë publike banka më madhe daneze e spermës, e cila ka vërejtur se sperma e meshkujve flokëkuqë është e fundit në listën e të kërkuarve nga nënat e vetme.

Për shkak të kërkesave të vogla, banka “Cyros” ka ndërprerë pranimin e spermës nga donorët flokëkuqë.

Drejtori i “Cyros”, Ole Schou, e ka bërë të qartë se njerëzit nuk duan fëmijë me flokë të kuqe, ndërsa kërkesat janë vetëm në rastet kur ndonjë nënë i preferon në veçanti fëmijët me flokë të kuqe.

Disa nga predispozitat tjera fizike që më së shumti kërkohen në rast të zgjedhjes së spermës kanë të bëjnë me gjatësinë, peshën dhe ngjyrën e syve. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Dhuruesit më të pakërkuar të spermës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: