Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Facebook do ofrojë muzikë falas për përdoruesit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Facebook do ofrojë muzikë falas për përdoruesit    Sat Sep 10, 2011 8:44 am

Konkurenca e re e Google + ka bërë që rrjeti më i madh social, Facebook, të lançojë në fund të këtij muaji një shërbim të ri: Muzikë falas për 750 milion përdoruesit e tij.

Lajmi është publikuar së fundmi në mediat ndërombëtare të cilat i referohen burimeve pranë Facebook, por ende shumë pak informacione janë berë të ditur. Mësohet se Facebook do të bashkëpunojë me adresat që ofrojnë shërbime muzike si Spotify, MOG dhe Rdio.

Këto adresa janë ndër më të kliuarat brenda gjinisë së tyre. Ato ofrojnë cdo këngë për të dëgjuar, por kanë të limituar shkarkimin e tyre. Me pak para këtë shërbime mund të intalohen edhe në celularin tuaj të mençur. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Facebook do ofrojë muzikë falas për përdoruesit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Facebook, si një filial i CIA-s
» Energjia Falas
» NDIKIMI I MUZIKËS
» Letrat (Tarot)
» Energjia e lire

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: