Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Prezantohet fushata “iObama”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Prezantohet fushata “iObama”    Sat Sep 10, 2011 8:44 am

iObama është strategjia e re e stafit më të ngushtë të presidentit amerikan Barak Obama, për zgjedhjet parlamentare të nëntorit 2012.

Kjo ide e re e propozuar nga vetë presidenti, ka për qëllim trasmetimin te publiku të një kandidati energjik për të tashmen por edhe të të ardhmes, me një fokus të veçantë për të rinjtë.

Pjesë e kësaj strategjie është pajisja e të gjithë pjestarëve të stafit me një iPhone apo iPod, duke shfrytëzuar maksimalisht edhe famën e kompanisë prestigjoze “Apple”, më e suksesshmja e dy viteve të fundit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Paralelisht më këtë nismë është krijuar edhe një aplikacion i ri, që mund të shkarkohet lehtësisht dhe falas nga çdo pajisje Apple por edhe celularet e tjerë të mençur, ku do të azhornohet minutë pas minutë gjithë fushata e presidentit amerikan. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Prezantohet fushata “iObama”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: