Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Arrestohen tre aktivistë të Vetëvendosjes!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Arrestohen tre aktivistë të Vetëvendosjes!    Thu Sep 08, 2011 9:19 am

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje u tubuan para hyrjes kryesore të Kuvendit Komunal të Prizrenit, që të shprehin pakënaqësinë rreth projektligjit për qendrën e Prizrenit, i cili sot po debatohet nga këshilltarët komunalë të qytetit.

Policia tentoi që t’i shpërndante aktivistët, duke arrestuar arrestoi tre prej tyre. Aktivistët e arrestuar janë Kushtrim Dakaj, Edi Kabashi dhe Jaser Ymeri.

“Megjithë përpjekjen e policisë, protesta po vazhdon dhe asaj po i bashkëngjiten edhe qytetarët e Prizrenit. Mbledhja e Kuvendit Komunal po vazhdon, ndërkaq përballë protestuesve qëndron njësia speciale e policisë, e cila e ka bllokuar hyrjen”, thuhet në komunikatën e lëshuar nga Lëvizja Vetëvendosje! /Telegrafi/


_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Arrestohen tre aktivistë të Vetëvendosjes!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vetëtimat sferike nga qielli
» A është jeta vetëm imagjinatë ?
» Vetëvrasja
» A e përdorim vetëm 10 % trurin?
» Gjenet tona, të kontrolluara vetëm nga mendimet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet :: L.VETEVENDOSJE!-
Kërce tek: