Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Meshkujt modernë kanë shumë vetëbesim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Meshkujt modernë kanë shumë vetëbesim    Mon Aug 01, 2011 3:33 pm

Një studim në të cilin janë përfshirë 70.000 meshkuj, është treguar se sa janë meshkujt modernë të kënaqur me jetën seksuale, sa janë të prirë ndaj tradhtisë, çfarë i tërheq te femrat, nëse besojnë në romancë dhe për shumë gjëra të tjera...

Por, një nga çështjet interesante ka pasur të bëjë me madhësinë e organit mashkullor dhe ndjenjat e meshkujve në lidhje me këtë.

Sipas të dhënave të studimit, është treguar se meshkujt modernë kanë shumë vetëbesim, prandaj mbi 50 për qind e tyre janë të kënaqur me madhësinë e penisit të tyre. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Meshkujt modernë kanë shumë vetëbesim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vetëtimat sferike nga qielli
» Çka kërkojnë meshkujt te një femër varësisht nga shenja e horoskopit?
» Jashtëtokësorët e kanë vizituar Tokën
» A është jeta vetëm imagjinatë ?
» Vetëvrasja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: