Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Femrat e urrejnë shopingun?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Femrat e urrejnë shopingun?!    Wed Jul 27, 2011 4:38 pm

Një lajm i mirë për të gjithë meshkujt që presin përpara
kabinave të zhveshjes- rreth gjysmës së femrave nuk u pëlqen që të
blejnë tesha.
Ato mërziten nga fakti se duhet të kërkojnë veshjen ideale, pastaj urrejnë të zhvishen dhe të kërkojnë madhësinë që u nevojitet.

Një hulumtim i realizuar nga “Mintel” ka zbuluar të vërtetën shokuese: 44 për qind e femrave e urrejnë shopingun.

Përveç veshjes, zhveshjes, kërkimit të numrit të madhësisë së
përshtatshme etj., femrat e urrejnë edhe faktin se shumica e rrobave
janë të dedikuara vetëm për moshat e reja.

Prandaj, 27 për qind e të anketuarave janë ankuar se nuk mund të
gjejnë një butik, që shet veshje moderne dhe trendi edhe për femrat që
nuk janë në moshë të re. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Femrat e urrejnë shopingun?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Femrat me te fuqishme ne Shqiperi
» Martesa dhe tradhëtia martesore(intervistë me psikolog)
» Domethënia e syve!
» Magjia e zeze
» Bukuria femerore sipas shenjave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: