Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?    Wed Jul 27, 2011 4:36 pm

Harrojeni seksin dhe shopingun, femrat kanë gjetur një tjetër
vartësi dhe rrezikshëm iu janë afruar meshkujve. Lojërat kompjuterike
kanë lënë në plan të dytë kërkimet e rrobave nëpër dyqane, si edhe
kënaqësinë në përqafimin e partnerit.
Qëndrimi me orë të
tëra para kompjuterit dhe videolojërave, tashmë nuk është vetëm fenomen i
meshkujve. Edhe gjinia e bukur shpenzon 23 për qind të kohës së lirë
duke luajtur në kompjuter.

Argëtimi ‘online’ është bëri tërheqës për të dy gjinitë, por derisa
meshkujt zgjedhin lojëra ku luftohet dhe gjuhet, pjesëtaret e gjinisë së
bukur zgjedhin lojërat të cilat trajnojnë trurin.

Problemi më i madh qëndron në faktin se të dyja palët më mirë do të
zgjidhnin të luajnë një lojë sesa të qëndrojnë me partnerin, ndërsa në
15 për qind të rasteve kjo ka sjellë deri te ndarja. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Femrat me te fuqishme ne Shqiperi
» Martesa dhe tradhëtia martesore(intervistë me psikolog)
» Çfarë do të bëje ne rast Katastrofe?
» Gjergj Kastrioti - Skënder Beu
» Çfarë i bëjnë pesticidet trupit tuaj?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: