Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Për femrat jeta fillon pas moshës 50-vjeçare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Për femrat jeta fillon pas moshës 50-vjeçare    Tue Jul 12, 2011 11:12 am

Ditët më të mira për femrën vijnë pasi ajo të festojë
ditëlindjen e 50-të, thonë ekspertët britanikë. Ndërsa shumica e femrave
mbi këtë moshë kanë thënë se ndjehen më të lumtura se kurrë më parë.

një anketim ku janë përfshirë 2.000 femra me moshë mbi 50-vjeçare, 92
për qind e tyre kanë pohuar se ndjehen më të lumtura se më parë, ndërsa
katër nga pesë femra kanë thënë se ndjehen më seksi sesa kur i kanë
pasur 20 vjet.
Po ashtu, 86 për qind e tyre kanë thënë se kanë raport shumë më të
mirë seksual me partnerin se sa që kanë pasur në moshën 20-vjeçare.
Studimi ka treguar po ashtu se 50 për qind e femrave më të vjetra se
50-vjeç nuk shqetësohen se çfarë mendon gjenerata e re për to.
/Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Për femrat jeta fillon pas moshës 50-vjeçare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A është jeta vetëm imagjinatë ?
» Jeta e perditshme dhe doket ilire
» Femrat me te fuqishme ne Shqiperi
» Jeta ne Univers
» Jeta e Pertejme

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: