Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Kuçi, Mustafës: Mospunën po e mbulon me akuza

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Kuçi, Mustafës: Mospunën po e mbulon me akuza    Thu Jun 30, 2011 8:39 am

Zëvendëskryeministri i vendit, Hajredin Kuçi akuzoi të mërkurën kryetarin e Prishtinës, Isa Mustafa, i cili sipas zëvendëskryeministrit, mospunën e vet po mundohet ta mbulojë me akuzat në drejtim të Qeverisë.

Kuçi në konferencën për media pas mbledhjes së Qeverisë tha se nëse kreu i Prishtinës, njëherësh kryetar edhe i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka informacione të veprimeve të paligjshme ekzekutivit, ai duhet t’i dërgoj në Prokurori dhe Gjykata.

Zëvendëskryeministri e ftoi kreun e LDK-së në një debat televiziv dhe aty sipas tij, të hapen të gjitha çështjet.

Në këtë konferencë, Kuçi tha se raportet ndërkombëtare për Kosovën të bëra publike këto ditë, qeveria i merr shumë seriozisht dhe i shqyrton me qëllim përmirësimin e vërejtjeve të bëra.

Ndryshe, Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një komunikate pati akuzuar Qeverinë se nuk po bën asgjë tjetër, përveçse po financon strukturat e SHIK-ut. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Kuçi, Mustafës: Mospunën po e mbulon me akuza
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet :: L.VETEVENDOSJE!-
Kërce tek: