Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Shpjegimet ndaj FMN-së shtyjnë Ligjin për vlerat e luftës?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Shpjegimet ndaj FMN-së shtyjnë Ligjin për vlerat e luftës?    Thu Jun 30, 2011 8:35 am

Sipas zyrtarëve qeveritar Ligji për vlerat e luftës është hartuar dhe bërë gati të shkojë në Kuvend, mirëpo tash sipas zyrtarëve qeveritar ka qenë FMN ajo që ka kërkuar shpjegime më të hollësishme lidhur me disa nene të veçanta.

Këto komente zëvendëskryeministri Kuçi i bëri pas mbledhjes së Qeverisë së Kosovës, ku u miratua Projektligji i prokurimit publik, ai për Komisionin e pavarur për media, Projektligji për transmetuesin publik të Kosovës etj.

Veteranët e UÇK-së kanë hyrë në muajin e dytë të qëndrimit të tyre në tenda para Qeverisë së Kosovës, ndërkaq ata nuk janë bindur as nga premtimet e drejtuesit e Qeverisë, as nga drejtuesit e Kuvendit që ta ndërpresin grevën, duke u shprehur këmbëngulës në vazhdimin e saj deri në miratimin e plotë të ligjit. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Shpjegimet ndaj FMN-së shtyjnë Ligjin për vlerat e luftës?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Abuzimi ndaj kafsheve
» Sa besoni në ''Ligjin e tërheqjes'' ?
» Drogat Psikoaktive
» Joga
» Shtypja dhe shfrytëzimi i grave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet :: L.VETEVENDOSJE!-
Kërce tek: