Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Vetëvendosja mohon sulmet virtuale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Vetëvendosja mohon sulmet virtuale    Tue Jun 21, 2011 6:16 am

Lëvizja Vetëvendosje ka hedhur poshtë spekulimet se ka hakuar
web faqet e PDK-së dhe Qeverisë së Kosovës, duke thënë se ai që e ka
bërë këtë nuk e ka bërë në emër të Vetëvendosjes.
Telegrafi
ka kontaktuar zyrtarin për informim në Vetëvendosje, Erzen Vraniqi, i
cili kategorikisht ka hedhur poshtë zërat se hakeri me pseudonimin
“L0ckreader’z” ka vënë jashtë funksionit faqen e PDK-së dhe të Qeverisë
së Kosovës në emër të Lëvizjes Vetëvendosje.
Më tej Vraniqi ka shtuar se Lëvizja Vetëvendosje do të vazhdojë
aksionet tjera paqësore, por kurrë nuk ka ndërmarrë aksione të këtilla,
të sulmeve virtuale.
Kemi raportuar më herët gjatë ditës se një haker kishte hackuar disa
faqe të Qeverisë së Kosovës dhe atë të PDK-së, ndërsa dyshimi ekzistoi
për atë se kush e urdhëroi sulmin dhe nëse hakeri në fjalë e ka bërë në
emër të Lëvizjes Vetëvendosjes pasi shfrytëzoi moton dhe logon e tyre.
/Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Vetëvendosja mohon sulmet virtuale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vetëtimat sferike nga qielli
» 11 Shtator 2001
» A është jeta vetëm imagjinatë ?
» Vetëvrasja
» Simbolika dhe kuptimi i Unazave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet :: L.VETEVENDOSJE!-
Kërce tek: