Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Vetëvendosje mund të protestojë, sipas normave ligjore!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Vetëvendosje mund të protestojë, sipas normave ligjore!    Mon Jun 20, 2011 6:52 pm

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hajredin Kuçi i ka bërë thirrje
të hënën Lëvizjes Vetëvendosje që të lërë mënjanë ofendimet dhe të
ofrojë alternativa konkrete.
“Kosova është një vend
demokratik ku mund të shprehen pakënaqësitë, por ato duhet të jenë sipas
normave ligjore”, ka deklaruar Kuçi.
Reagimi i tij ka ardhur pasi Vetëvendosje ka paralajmëruar për ditën e mërkurë një protestë me moton “kundër hajnisë”.
Partia e Albin Kurtit akuzon qeverinë e kryeministrit Hashim Thaçi se
po grabit vendin përmes privatizimeve të PTK-së dhe KEK-ut, si dhe
emigrantët me taksën që duhet të paguajnë kur vijnë në Kosovë. /tch/Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Vetëvendosje mund të protestojë, sipas normave ligjore!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vetëtimat sferike nga qielli
» Çifti ideal sipas astrologjisë
» Pse nuk mund ta shfrytezojme trurin
» Shëndeti dhe mjekësia sipas shenjave
» Një zbulim i pavetëdijshëm i Frojdit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet :: L.VETEVENDOSJE!-
Kërce tek: