Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Google lanson funksionin “Me on the Web”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Google lanson funksionin “Me on the Web”    Thu Jun 16, 2011 6:57 pm

Google e ka shtuar edhe një funksion të ri në shërbimin e saj të
kërkimit, të cilin e ka quajtur “Unë, në ueb”, dhe i njëjti është
dizajnuar t’i ndihmojë përdoruesve të monitorojnë identitetin e tyre
online.
Shërbimi i ri i Google është në dispozicion në
listën e saj të shërbimeve të njohur si Google Dashboard, ndërsa
funksioni i ri është i pozicionuar nën pjesën ku aktualisht gjendet
llogaria e përdoruesit.

“Me on the web” është pothuajse e ngjashme me shërbimin aktual të
Google, Google Alerts, pasi që lejon përdoruesit të pranojnë njoftime
për emrin dhe emailin e përdoruesit.
Për këtë shërbim, thuhet se ky është hapi i parë i kompanisë Google
për ta përmbushur misionin e saj për ta mbrojtur identitetin e
përdoruesit online. / Telegrafi /

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Google lanson funksionin “Me on the Web”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 52 sekretet e planetit nga Google Earth!!
» Mua me intereson nje pyetje...
» Fuqia e Momentit-Eckhart Tolle
» Krijoni nje Top Kristali
» Jashtëtoksorët kanë pushtuar Hënën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: