Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Maja e birrës për trup dhe shpirt të fortë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Maja e birrës për trup dhe shpirt të fortë    Thu Jun 16, 2011 6:51 pm

Produkti është tërësisht natyror dhe nuk i bën dëm organizmit
tuaj, sikur preparatet tjera të fuqishme për të cilat keni dëgjuar.
Punoni
më shumë se 40 orë në javë dhe jeni të rraskapitur për çfarëdolloj
aktiviteti sportiv. Aftësitë tuaja fizike dhe motorike janë nën minimum,
ndërsa vikendin e shfrytëzoni për pushimin e trupit dhe shpirtit, por e
ndjeni se ju mungon aktiviteti dhe për këtë jeni nervoz dhe të
pakënaqur me vetveten.
Do t’u pëlqente që të takoheshit me shoqërinë të luani ndonjë lojë
tenisi ose futboll për të lëvizur trupin tuaj, mirëpo nuk keni fuqi, as
vullnet apo motivim për ta bërë këtë.
Rekomandohet maja e birrës- produkt dietetik, i cili do t’u japë fuqi
psikofizike që ta ngritni trupin dhe mendjen tuaj në nivel më të lartë.
Krahas kësaj, flokët tuaja do të duken më mirë, thonjtë do t’i keni më
të fortë, muskujt më elastikë...
Produkti është tërësisht natyror dhe nuk i bën dëm organizmit tuaj,
sikur preparatet tjera të fuqishme për të cilat keni dëgjuar. Gjithmonë
respektoni udhëzimet vendosura në paketim. Ndërkaq, majën e birrës mund
ta konsumojnë njerëzit e të gjitha moshave. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Maja e birrës për trup dhe shpirt të fortë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mendja, Shpirti dhe Lidhjet Shpirtërore
» Horoskopi Maja (Maya)
» Maja
» Shëndeti dhe mjekësia sipas shenjave
» Shpirti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: