Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 M’i pastro veshët!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: M’i pastro veshët!    Thu Jun 16, 2011 6:51 pm

Në Japoni është duke u ‘vrapuar’ pas metodës më të re të çlirimit nga stresi – me pastrimin e veshëve!Gjykuar sipas interesimeve, para së gjithash të banorëve të Tokios, trajtimet e veshëve janë bërë biznes-mega.
Ndër klientët më së shumti radhiten biznesmenët e stresuar dhe të
stërngarkuar, të cilët ngarendin në këto qendra, për pastrimin nga dylli
i veshëve dhe këtë me anë të lugëve të bambusë! /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
M’i pastro veshët!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: