Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Tableti i Madiapad në treg më 20 Qershor

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Tableti i Madiapad në treg më 20 Qershor    Sun Jun 12, 2011 6:18 pm

IDEOS ka lançuar tabletin e tij më të ri Mediapad, të cilin do ta nxjerrë në treg më 20 Qershor.

Tableti do të prezantohet zyrtarisht në eventin “Hauwei MadiaPad Global”, që do të mbahet në Singapor ditën e hënë. Bëhet fjalë për një pajisje me sistem operimi Android Honeycomb, me ekran opsional 5 ose 7-inch me prekje dhe dy kamera. Ndërsa opsinet e tjera do të publikohen në një kohë të mëvonshme.

Ky Android do të fillojë të shitet fillimisht në Singapor për t’u përhapur më pas edhe në evropë. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Tableti i Madiapad në treg më 20 Qershor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Meksikë - UFO
» Dielli -krijuesi i jetës sonë
» Horoskopi i luleve
» Zëri i fantazmës që dëgjohet çdo 21 qershor në Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: