Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Kosova do ta ketë të drejtën për referendum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Kosova do ta ketë të drejtën për referendum    Sun Jun 05, 2011 12:10 pm

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë se kjo
lëvizje është më e përgatitur se kur më parë për të përballuar sfidat që
dalin para saj.
“Statuti i Lëvizjes thotë se ne duhet të
kemi demokraci të drejtpërdrejtë që konsiston në legjitimitet dhe
demokracinë përfaqësuese që konsiston në konsiston në efikasitet. Duke e
kultivuar referendumin në Vetëvendosje, ne japim shembull se si duam që
një ditë Kosova do ta ketë të drejtën për referendum”, ka thënë Kurti
të shtunën gjatë fazës së dytë të zgjedhjeve të kësaj parti në Gjilan.
Gjatë procesin zgjedhor në vazhdim, me shumicë votash, kryetar i
Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje në Gjilan u zgjodh Ismajl Kurteshi. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Kosova do ta ketë të drejtën për referendum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kosova - Hapësirë Konspirative
» Planeti i 12
» Në Prishtinë ndëgjohen zëra misterioz
» Sekreti i Reformës në Drejtësi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet :: L.VETEVENDOSJE!-
Kërce tek: