Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Tableti PlayBook i BlackBerry del në shitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Tableti PlayBook i BlackBerry del në shitje    Sun Jun 05, 2011 11:46 am

Prej ditës së sotme, tableti i shumëpritur PlayBook i BlackBerry, ka dalë në shitje në dyqanet Sprint. Lajmi
është njoftuar nga kompania BlackBerry, përmes një komunikate për
shtyp. Për të gjithë ata që nuk u kujtohet ky model, bëhet fjalë për një
tablet me ekran 7-inch me prekje e rezolucion 1024 x 600, që luan video
në HD. Ai ka një procesor dual-core 1GHz, 1GB/RAM dhe memorje të
integruar 16 GB, me mundësi rritje.
Gjithashtu, ky tablet i BlackBerry ka një kamer në pjesën e pasme të
tij 5 megapiksel dhe një tjetër mbi ekran 3 megapiksel. Të dyja kamerat
regjistrojnë në HD. E veçanta tjetër e këtij tableti është se ka edhe
teknologjinë 4G.
Modelin PlayBook mund ta gjeni në të githa dyqanet Sprint, për 499.99 dollarë./Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Tableti PlayBook i BlackBerry del në shitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Facebook, si një filial i CIA-s
» Shtëpia në shitje, “pak e pushtuar nga djalli”

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: