Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Celulari i mençur Revolucion i LG

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Celulari i mençur Revolucion i LG    Thu May 26, 2011 5:16 pm

Verizon Wireless ka lançuar celularin e tretë të mençur, “Revolucion” i LG-së, që punon me teknologjinë 4G.Si
dy prototipët e parë të prezantuar, ky model i LG Electronics, është
një Android me një ekran 4.3-inch, me dy kamera në pjesën e pasme të
telefonit me rezolucion 5 megapiksel dhe një tjetër me rezolucion 2
megapiksel, bluetooth dhe WiFi që mundëson lidhjen me tetë pajisje të
tjera njëkohësisht.
Modeli “Revolucion” i LG kushton 250$, një çmim i njëjtë ky me
celularin e mençur “ThunderBolt” të HTC-së dhe 50 $ më i lirë se modeli i
Samsung. /Telgrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Celulari i mençur Revolucion i LG
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hitleri dhe Alienet
» Mençuria e Joga's

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: