Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Yahoo do të prezantojë një version të ri të postës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Yahoo do të prezantojë një version të ri të postës    Thu May 26, 2011 5:14 pm

Yahoo ka njoftuar se do të nxjerrë një version të ri të e-mail,
që do të përmirësojë shërbimin e saj për të 284 milion përdoruesit e
Yahoo Mail në të gjithë botën.
Ky lajm është publikuar nga
vetë drejtori i menaxhimit të Yahoo, në blogun e kësaj adrese ku thuhet:
“Yahoo do të nxjerrë versionin e tij më të fundit. Posta do të jetë më e
shpejtë, më e sigurt dhe më e lehtë për t’u përdorur nga të gjitha
pajisjet, përfshi këtu kompiuterat, celularët apo edhe tabletët.”
Ky version i ri i postës së Yahoo, përfshin një sistem më të
integruar edhe me rrjetet sociale Facebook, Twiter dhe Zynga. Kjo do të
thotë se përdoruesit e saj, do të mund t’i përgjigjen mesazheve të miqve
të tyre drejtpërdrejt nga posta në Yahoo.
Gjithashtu, shërbimi i ri do të ofrohet në 26 gjuhë të ndryshme,
ndërsa është njoftuar edhe rritja e kapacitetit arkivues të postës, duke
e bërë atë të konkurueshme me Gmail dhe Hotmail.
Versioni i ri i Yahoo Mail pritet t’i ofrohet përdoruesve javët në vijim. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Yahoo do të prezantojë një version të ri të postës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mendimi pozitiv në jetë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: