Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Kobo lançon librin e ri elektronik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Kobo lançon librin e ri elektronik    Wed May 25, 2011 7:31 am

I ashtëquajturi rivali më i fortë i librit elektronik të Amazon Kindle, Kobo, ka hedhur në tregun amerikan modelin e tij më të fundit, të pajisur me teknologjinë “Pearl E Ink”, që e bën më të ngjashëm me një libër tradicional.
Ky libër elektronik i Kobo ka një ekran 8.5-inch me prekje dhe ka një memorje 32 GB, që mund të mbajë deri në 30 mijë tituj. Por, numri i këtyre librave në arkivën e këtij tableti mund të rritet, pasi memorja e këtij libri elektronik mund të shtohet falë kartave microSD.
Çmimi i librit të ri elektronik të Kobo-s, i cili sapo ka dalë në treg, është 129.9 dollarë amerikanë. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Kobo lançon librin e ri elektronik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mormonët dhe Mormonizmi
» Interneti VS Libri
» Nje histori e shkurter e krijimit
» Kanuni i Lek Dukagjinit...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: