Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Tableti EEE Pad Trasformer i Asus në shitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Tableti EEE Pad Trasformer i Asus në shitje    Tue May 24, 2011 9:02 am

Nëse jetoni në Japoni, jeni me fat. Do të jeni të parët që keni mundësi të blini modelin më të fundit të Asus, të quajtur EEE Pad Trasformer.
Quhet kështu sepse ky prototip, mund të përdoret thjesht dhe vetëm si tablet, por edhe si një laptop, duke i montuar tastjerën origjinale. Ky Android 3.0 Honeycomb ka një ekran 10.1- inch me prekje, një processor nVida Tegra 2 dual-core 1GHz, një kamer 5 megapiksel në pjesën e pasme të tabletit dhe një tjetë 2 megapiksel në pjesën ballore të tij.

Por suprizat nuk përfundojnë këtu, tableti EEE Pad Transformer ka një bateri, jetëgjatësia e të cilës shkon deri në 16 orë punë. Ky prototp i Asus i cili sapo ka dalë në treg kushton 733 $. /Telegafi/_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Tableti EEE Pad Trasformer i Asus në shitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Facebook, si një filial i CIA-s
» Shtëpia në shitje, “pak e pushtuar nga djalli”

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Teknologjia-
Kërce tek: