Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Lëndohet Albin Kurti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Lëndohet Albin Kurti    Thu May 12, 2011 7:02 pm

Është lënduar lideri i lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, i cili ishte në krye të protestës për kundërshtimin e vizitës së përfaqësuesit të Beogradit në dialogun me Prishtinën, Borisllav Stefanovic.

Anëtarë të Vetëvendosjes kanë bërë të ditur se lideri i tyre është lënduar. Sipas informatave të Telegrafit, fytyra e Kurtit ishte e skuqur dhe njëri sy i ënjtur në protestën ku Policia e Kosovës ka përdorur edhe gazlotsjellës për t’i shpërndarë protestuesit. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Lëndohet Albin Kurti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet :: L.VETEVENDOSJE!-
Kërce tek: