Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Injeksion për bllokimin e pubertetit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Injeksion për bllokimin e pubertetit    Sat Apr 23, 2011 3:21 pm

njeksion fëmijëve të moshës 12-vjeçare për të bllokuar zhvillimin e tyre seksual dhe për të bërë të mundur që ata të zgjedhin gjininë e tyre.
Në Britaninë e Madhe, një klinikë është autorizuar për të bërë këto injeksione tek fëmijët që janë konfuzë mbi identitetin e tyre seksual, në mënyrë që të bëjnë një zgjedhje para se në trupin e tyre të shfaqen tiparet e plota femërore apo mashkullore.
Vendimi për kurimin e “çrregullimeve të identitetit” është marrë disa ditë më parë dhe në klinikën që është hapur në Londër mund të shkojnë fëmijët që ndihen “ndryshe”.
Ka disa mbështetës të cilët thonë se kjo gjë do të ndihmojë një mashkull që ndjehet femër të kalojë problemet psikologjike që vijnë pas trashjes së zërit në fazën e pubertetit./tch/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Injeksion për bllokimin e pubertetit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: