Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Femra e vlerëson mashkullin nëse është i duhuri për 3 minuta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
avatar

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Femra e vlerëson mashkullin nëse është i duhuri për 3 minuta    Sat Feb 19, 2011 10:57 am


Një studim tregon se një femër gjykon për një mashkull nëse është i duhuri apo jo brenda tre minutash.

Nuk mund ta gjykosh një libër nga kopertina. Por me femrat duket se ndodh pikërisht kështu. Një studim tregon se një femër gjykon për një mashkull nëse është i duhuri apo jo brenda tre minutash.

Femrat shohin nëse ai është ambicioz dhe si sillet më të tjerët. Studimi ka përfshirë 3 mijë persona të rritur. Gjithashtu në studim thuhet se femrat nuk e ndërrojnë mendimin e tyre për meshkujt, edhe pse iu është dashur vetëm 180 sekonda për të arritur në përfundim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Re: Femra e vlerëson mashkullin nëse është i duhuri për 3 minuta    Sat Feb 19, 2011 1:14 pm

e pabesueshme por e vertet :)

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
avatar

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Re: Femra e vlerëson mashkullin nëse është i duhuri për 3 minuta    Sat Feb 19, 2011 1:42 pm

epo 3 minuta dhe ja ne jemi intelegjente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Femra e vlerëson mashkullin nëse është i duhuri për 3 minuta    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Femra e vlerëson mashkullin nëse është i duhuri për 3 minuta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Martesa dhe tradhëtia martesore(intervistë me psikolog)
» Çka kërkojnë meshkujt te një femër varësisht nga shenja e horoskopit?
» Vlerësimi
» Bukuria femerore sipas shenjave
» Vajzë apo djalë - kjo mund të bëhet me anë të Astrologjisë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: