Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Seminar për metodologjinë në hulumtimet biomjekësore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
avatar

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Seminar për metodologjinë në hulumtimet biomjekësore    Mon Feb 14, 2011 8:10 pm

Në Qendrën e Telemjekësisë në Prishtinë (QTM) të hënën do të fillojë seminari për metodologjinë në hulumtimet biomjekësore, i organizuar nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHP) në partneritet me Universitetin e Bordeaux të Francës, dhe do të zgjasë deri më 17 shkurt.

Seminari, i përkrahur nga Ambasada franceze, është pjesë e bashkëpunimit në mes të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) dhe Ambasadës Franceze që nga viti 2009, që përfshinë ndihmën teknike, materiale dhe financiare për realizimin e projekteve të shëndetësisë publike, po ashtu edhe kurse të gjuhës frënge për kuadrin.

Në hapje të këtij seminari, të pranishëm në seminar do të jenë edhe ambasadori i Francës në Kosovë, Jean Francois Fitou, Sekretari i përgjithshëm në MSH, Ilir Tolaj, drejtori i IKSHP-së, Naser Ramadani, si dhe drejtues të Fakultetit të Mjekësisë dhe të ISPED (Instituti i Shëndetësisë Publike, Epidemiologjisë dhe i Zhvillimit të Universitetit të Bordeaux).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Seminar për metodologjinë në hulumtimet biomjekësore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Racat Aliene - Jashtëtokësore
» Prejardhja jone - qenie jashtokësore
» Tre Eksperimentet e Mëdha Tokësore
» Këshilla Jetësore
» Hipnoza Mjekësore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: