Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Alkooli i mirë për potencë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
avatar

<b>Postime</b> Postime : 3702

MesazhTitulli: Alkooli i mirë për potencë    Sun Feb 06, 2011 7:45 am

Sipas rezultateve, konsumimi i matur i alkoolit, në fakt e mbron burrin nga impotenca.

Krahas mendimit se shoqërimi i përditshëm i burrave me gotën, dëmshëm ndikon që burri të jetë “Herkul në shtrat”, hulumtimet më të reja e tregojnë të kundërtën.

Sipas rezultateve, konsumimi i matur i alkoolit, në fakt e mbron burrin nga impotenca.

Nga arsyet e njëjta, me siguri, një ose dy gota verë të zezë në ditë, pakëson rrezikun nga sëmundjet kardiovaskulare, posaçërisht nga sulmi në zemër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Alkooli i mirë për potencë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tmerri i së mirës!
» A është kërkimi për jashtëtokësorët ide aq e mirë
» Këshilla për gjumë të mirë
» Fjetja dhe shëndeti i mirë
» Për një gjumë më të mirë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet Mjeksore-
Kërce tek: