Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Numri i vendbanimeve ne Kosovë sipas komunave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
avatar

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Numri i vendbanimeve ne Kosovë sipas komunave   Wed Feb 02, 2011 8:35 am


Gjakovë--88
Pejë--79
Prizren--77
Podujevë--77
Kameniuce--76
Leposavic--75
Lipjan--70
Vushtrria--67
Gjilan--63
Zubin Potok--61
Klinë--54
Istog--50
Prishtinë--49
Skenderaj--49
Mitrovicë--45
Ferizaj--45
Malishevë--44
Viti--43
Kaqanik--42
Suharekë--41
Deqan--40
Rahovec--36
Dragash--36
Zvecan--35
Gllogovc--35
Shtime--23
Obiliq--20
Fushë Kosovë--18
Shterpcë--16
Artana--10

Gjithesej ne 30 komunat e Kosoves janë 1466 vendbanime.

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Numri i vendbanimeve ne Kosovë sipas komunave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Numri 12
» Çifti ideal sipas astrologjisë
» Numri 666
» Domethënia mistike e numrave
» Shëndeti dhe mjekësia sipas shenjave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Shkencave egzakte :: Gjeografi & Gjeologji-
Kërce tek: