Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Gerrard: Do të bëjmë gjithçka për të fituar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Gerrard: Do të bëjmë gjithçka për të fituar   Sun Jun 27, 2010 11:24 amKapiteni i Anglisë, Steven Gerrard, ka thënë se kombëtarja e tij do të bëjë gjithçka që është e nevojshme për të fituar ndeshjen ndaj Gjermanisë, njëherit i dha përkrahje Wayne Rooneyt, i cili nuk është treguar deri më tani në këtë Botëror.
“Ne kemi shumë besim për këtë sfidë, me një paraqitje të mirë që lamë prapa ndaj Sllovenisë. Disponimi është vërtet i mirë. Ne kemi punuar shumë dhe jemi përgatitur shumë për këtë takim dhe do të bëjmë gjithçka që është e nevojshme për ta fituar ndeshjen. Do të jetë ndeshje shumë e vështirë dhe natyrisht ne duam ta fitojmë ndeshjen gjatë 90 minutave të para. Por, nëse na nevojiten vazhdimet apo penaltitë, atëherë ne jemi të gatshëm”.

“Është çështje kohe para se Rooney të shënojë në kampionat dhe shpresojmë që këtë ta bëjë të dielën. Unë kam besim në të se ai do të luajë mirë ndaj Gjermanisë, ishte në formë gjatë stërvitjes. Unë kam qenë i përfshirë në shumë ndeshje të mëdha gjatë gjithë karrierës time dhe përvoja në përgatitjen e këtyre ndeshjeve mund të më shërbejë. Ka shumë presion dhe është situatë e tensionuar për arsye se gjithçka është në lojë, por është kënaqësi. Nuk më pritet të dal në fushë dhe t’i ndihmoj ekipit të fitojë”, ka deklaruar Gerrard në konferencën për shtyp. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Gerrard: Do të bëjmë gjithçka për të fituar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjithësi Paralele
» Gjithësitë paralele dhe dimensionet e saj
» Gjithësia në Gjithçka
» Nëse nuk mund të flini gjatë gjithë natës
» Realiteti- - Gjithçka “fshihet” tek informacioni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: