Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Bradley: Disfatë e vështirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Bradley: Disfatë e vështirë   Sun Jun 27, 2010 11:23 am
Përzgjedhësi i SHBA-ve, Bob Bradley, ka thënë se futbollistët e tij nuk e kanë kryer punën si duhet në ndeshjen e 1/8 së finales ndaj Ganës, duke shtuar se komponenti i përgatitjes fizike ishte vendimtar.
“Asamoah Gyan na shkaktoi mjaft telashe dhe e shënoi golin e fitores. Fizikisht ai është vërtet i nevojshëm për skuadrën e tij dhe në fund të ditës, kjo është ajo që e vendosi ndeshjen. Unë mendoj se kur e barazuam rezultatin në 1-1, kemi pasur shumë raste për ne. Në fillim të vazhdimeve, ne përsëri dështuam”.

“Me gjithçka që kemi bërë në ndeshje, nuk kemi bërë mjaft sa për t’u kualifikuar më tej. Për momentin, është një disfatë thumbuese, shumë e vështirë. Ne e kemi ditur se Gana është ekip i mirë, por ne nuk e kemi bërë punën si duhet”, ka thënë Bradley për Eurosport. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Bradley: Disfatë e vështirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse është kaq e vështirë të jemi të lumtur?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: