Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Donovan: Ishim naivë ndaj Ganës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Donovan: Ishim naivë ndaj Ganës   Sun Jun 27, 2010 11:22 am
Ylli i SHBA-ve, Landon Donovan, i cili shënoi golin e barazimit nga pika e bardhë ndaj Ganës, ka thënë se ata nuk e kanë merituar kualifikimin me lojën e treguar në Rustenburg.
“Ne ishim paksa naivë sonte (e shtunë), ndërsa në këtë nivel ju nuk duhet ta bëni atë. Është frustruese nëse marrim parasysh punën që kemi bërë”.

“Unë jam krenar me atë që ka bërë ekipi. Futbolli ndonjëherë është një lojë e çuditshme. Një minutë je në maje të botës, minutën tjetër poshtë malit”, ka thënë Donovan për Eurosport. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Donovan: Ishim naivë ndaj Ganës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Abuzimi ndaj kafsheve
» Drogat Psikoaktive
» Suksesi ne jetë - Mos i imitoni te tjerët !
» Shtypja dhe shfrytëzimi i grave
» Komploti me i madh ndaj shqiptarve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: