Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Podolski: S’ka arsye për frikë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Podolski: S’ka arsye për frikë   Sat Jun 26, 2010 9:46 pm
Përballja mes dy rivalve historikë ë botën e futbollit, Anglisë dhe Gjermanisë, vlerësohet si një nga ndeshjet më magjike. Ndeshja mes tyre luhet të dielën dhe vëmendja do të përqëndrohet në Bloemfontein.
Sulmuesi i Gjermanisë, Lukas Podolski deklaroi me bindje se skuadra e tij nuk ka asnjë arsye për të patur frikë nga ballafaqimi me Anglinë, e drejtuar nga Fabio Capello. Sipas tij, objektivi i skuadrës gjermane është kalimi në çerekfinale.
Në lidhje me situatën në kampin gjerman, 25-vjeçari tha se atmosfera ështe pozitive. “Të gjithë jemi të vetëdijshëm se humbja do të thotë largim nga botërori. Asnjëherë një skuadër gjermane nuk ka dështuar në kalimin e fazës së grupeve, prandaj edhe objektivi për këtë ndeshje është i madh”, tha Podolski.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Podolski: S’ka arsye për frikë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga çka frikësohen më së shumti shenjat e horoskopit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: