Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Shweini i gatshëm për Anglinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Shweini i gatshëm për Anglinë   Sat Jun 26, 2010 9:27 pmSipas televizionit publik gjerman, ZDF, që është duke raportuar nga kampi gjerman në Pretoria, mesfushori Bastian Shweinsteiger e ka fituar luftën e tij me kohën dhe do të jetë në gjendje gatishmërie për supersfidën ndaj Anglisë të dielën.
Mesfushori metalik ishte në dyshim për sfidën që zhvillohet të dielën ndaj Anglisë, për shkak të një lëndimi muskulor të pësuar në ndeshjen e fituar minimalisht ndaj Ganës.

Shweinsteiger ishte pjesëmarrës në stërvitjen e plotë të skuadrës gjermane të shtunën, ndërsa është parë duke veshur fanellën që zakonisht e veshin 11 lojtarët startues, në minisfidën stërvitore. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Shweini i gatshëm për Anglinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: