Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Maradona: Italia nuk pati lojtarë të klasit Botëror

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Maradona: Italia nuk pati lojtarë të klasit Botëror   Sat Jun 26, 2010 9:22 pmPërzgjedhësi i Argjentinës, Diego Armando Maradona, ka vënë në pikëpyetje zgjedhjet e bëra nga Marcello Lippi për këtë Botëror, duke thënë se Italisë i kanë munguar futbollistët e klasit Botëror.
“Italia jashtë Kampionatit Botëror? Nuk e kam pritur këtë aq shpejtë. Atyre u mungonin lojtarë të tillë si Francesco Totti dhe Alessandro Del Piero. Mendoj se gjërat do të ishin ndryshe nëse ata do të kishin pasur futbollistë të klasit Botëror”.

“Më vjen keq që i shoh të eliminuar, sepse një ekip si Italia nuk është e mundshme të eliminohet në fazën e parë. Ata ishin të mirë në mbrojtje dhe mesfushë, por ishin të dobët në sulm. Sidoqoftë, nuk dua ta kritikoj Lippin”, ka thënë Maradona. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Maradona: Italia nuk pati lojtarë të klasit Botëror
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Itali - UFO

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: