Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Del Bosque: E kemi rikthyer vetëbesimin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Del Bosque: E kemi rikthyer vetëbesimin   Sat Jun 26, 2010 8:50 amPërzgjedhësi i kombëtares së Spanjës, Vicente Del Bosque, ishte tejet i çliruar pasi skuadra e tij siguroi kualifikimin, duke shtuar edhe lojtarët tashmë kanë rikthyer vetëbesimin.
“Humbja nga Zvicra, na dëmtoi rëndë emocionalisht. Pas ndeshjes ndaj Kilit jemi përsëri optimistë dhe shpresojmë se do luajmë mirë në rrethin tjetër. Megjithatë më duhet t’i jap komplimente trajnerit dhe lojtarëve të Kilit, të cilët ishin sfidë e vërtetë për rrethin tjetër”.

“Mu desh ta zëvendësoja Fernando Torresin sepse ai tha se u ndje i parehatuar me një lëndim muskulor. Kjo nuk ka të bëjë me lëndimin e tij në gju. E futa në lojë Fabregasin sepse kishim nevojë për kontroll në mesfushë dhe jam krenar që kjo lëvizje kreu punë për ne”, tha Del Bosque pas ndeshjes për gazetarët. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Del Bosque: E kemi rikthyer vetëbesimin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vetëtimat sferike nga qielli
» Largoni mendimet negative!
» A është jeta vetëm imagjinatë ?
» Ritual - kthimi i dashurisë së humbur
» Vetëvrasja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: