Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Hitzfeld i dëshpëruar pas eliminimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Hitzfeld i dëshpëruar pas eliminimit   Sat Jun 26, 2010 8:50 amPërzgjedhësi i kombëtares së Zvicrës, Ottmar Hitzfeld, thotë se arsyeja se pse ata janë eliminuar nga Kupa e Botës është presioni që kanë pasur lojtarët.
Zvicra mbrëmë barazoi pa gola me Hondurasin, duke i lejuar Spanjës dhe Kilit të kualifikohen në 16-shen e fundit të këtij turneu.

“Çdokush është shumë i dëshpëruar pasi kishim shumë ambicie. E dinim se çfarë duhet të bëjmë dhe kam menduar se kjo ishte shumë ngarkesë për lojtarët. Ne u bëmë më nervoz derisa ndeshja zhvillohej dhe nuk ishim shumë të saktë me pasimet tona. Ne kishim disa mundësi, por nuk ishim mjaft të mirë të ecim përpara”.

“Ne dështuam të mbajmë premtimet pas fitores sensacionale ndaj Spanjës, edhe pse ishim në disavantazh kundër Kilit (kur Valon Behrami u dërgua jashtë loje). Nëse do të kishim nxjerrë një pikë nga ajo ndeshje, do të kishim vazhduar më tej. Tani shkojmë në shtëpi, me qëllim përqendrimin në kualifikimet për Euro 2012”, ka thënë Hitzfeld pas ndeshjes së mbrëmshme. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Hitzfeld i dëshpëruar pas eliminimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Toka se shpejti me Diellin e dyte
» Çfarë ishte shpërthimi qe ndodhi ne Siberi 100 vjet me pare?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: