Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Beckenbauer i kërkon falje Anglisë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Beckenbauer i kërkon falje Anglisë    Sat Jun 26, 2010 8:47 am

Legjenda gjermane, Franz Beckenbauer, ka kërkuar falje për kritikat e tij të fundit drejtuar kombëtares angleze, kur tha se Tre Luanët janë të lodhur.
“Para Botërorit mendova se Anglia mund të luajë rol të madh në Botëror, ndoshta ta fitojë dhe titullin. Ata kanë ekip të mrekullueshëm dhe një trajner të madh, ndërsa pas dy ndeshjeve të para isha aq i zhgënjyer, jo i hidhëruar, por tejet, tejet i zhgënjyer. Ndoshta ky sulm ndaj Anglisë ishte një reagim nga zhgënjimi, por kërkoj falje”.

“Për shkak se më pëlqen Anglia dhe futbolli anglez, jam vërtetë tifoz i madh i stilit anglez. Ndoshta ishte reagim për shkak se isha i zhgënjyer, ndoshta nuk isha në disponim. Në fjalë të tjera, unë kam kërkuar tashmë falje dhe tani mezi e pres ndeshjen e të dielës. Mendoj se do të jetë një ndeshje tejet, tejet interesante”, u shpreh Beckenbauer. /Telegrafi/

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Beckenbauer i kërkon falje Anglisë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Thenie mbi "Faljen"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: