Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Drogba i zhgënjyer pas eliminimit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Drogba i zhgënjyer pas eliminimit   Sat Jun 26, 2010 8:46 amBregu i Fildishtë ishte viktima që u eliminua nga ‘grupi i vdekjes’, përkundër faktit se ekipi afrikan bart në vete shumë cilësi, shkak për të cilin edhe superylli i kësaj kombëtareje, Didier Drogba, është shumë i zhgënjyer.
“Nëse do të ishim në një grup më të mirë, atëherë do të mund të kalonim më tej. Mendoj se ishim të pafat në dy Botërorët e fundit. Ne jemi të zhgënjyer, por në të njëjtën kohë ne nuk duhet të jemi dhe aq të zhgënjyer, pasi që kemi qenë në një grup me Brazilin dhe Portugalinë. Ne jemi ekip i mirë, kemi lojtarë të mirë, por mendoj se dy ekipet tjera janë më të mira se ne”.

“Për një vend si Bregu i Fildishtë, pjesëmarrja e dytë me radhë është një gjë fantastike. Duke e ditur se në të kaluarën nuk kemi marrë kurrë pjesë këtu, të luajmë ndaj Brazilit dhe Portugalisë, dy nga kombet më të mira në botën e futbollit, është sikur një ëndërr për vendin tonë”, ka thënë Drogba për AP. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Drogba i zhgënjyer pas eliminimit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: