Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Lucio: Ronaldo nuk ishte njeriu i ndeshjes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Lucio: Ronaldo nuk ishte njeriu i ndeshjes   Sat Jun 26, 2010 8:42 amMbrojtësi i Brazilit, Lucio, e ka quajtur ndeshjen agresive ndaj Portugalisë si normale, por ka akuzuar zyrtarët e FIFA-s për emërimin e Ronaldos si lojtari më i mirë i ndeshjes.
“Pa kurrfarë dyshimi, kjo është diçka nga FIFA. Ne e dimë se çfarë lojtari është ai, por në futboll nuk ka drejtësi. Ne e kemi ditur se të dyja ekipet duan të fitojnë edhe nëse duhet të jetë sfida më agresive”.

“Ne jemi të kënaqur që u kualifikuam të parët në një grup aq të vështirë. Ne duam të qëndrojmë këtu deri në finale, pa marrë parasysh se kush janë kundërshtarët”, deklaroi Lucio. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Lucio: Ronaldo nuk ishte njeriu i ndeshjes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Guret dhe ndikimi tek njeriu
» Njeriu - Ujk
» Njeriu-flutur
» Kush ishte Ali Pashë Tepelena
» Njerezit inteligjent - më pak besimtar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: