Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Marquez: Do ta ndalim Messin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Marquez: Do ta ndalim Messin   Fri Jun 25, 2010 9:10 pmMbrojtësi meksikan i Barcelonës, Rafael Marquez, ka thënë se ai do të shfrytëzojë njohuritë që ka për Lionel Messin, në mënyrë që ta ndalë futbollistin më të mirë në botë, kur Meksika dhe Argjentina të ndeshen në 1/8 e finales të shtunën.
“Unë e njoh atë mjaft mirë. Është vështirë të luash ndaj tij dhe ta ndalësh. Ne do të tentojmë t’ia zvogëlojmë hapësirën, sepse është vërtet e vështirë t’ia marrësh topin”.

“Ai ka kontroll të mirë të topit dhe mund të ndryshojë drejtimin në çdo moment. Ne do të duhet të sigurohemi që ai të ketë sa më pak kontakt me topin”, tha Marquez për AFP.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Marquez: Do ta ndalim Messin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: