Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Ozil në dyshim për Anglinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Ozil në dyshim për Anglinë   Fri Jun 25, 2010 9:09 pmMesfushori i talentuar gjerman, Mesut Ozil, ka marrë një lajm të hidhur dy ditë para ndeshjes së 1/8 së finales ndaj Anglisë. Bild njofton se gjyshja e Ozil ka ndërruar jetë.
Gjyshja e Ozil, që po lëngonte nga problemet shëndetësore, vdiq mbrëmjen e të enjtes në një spital të qytetit Bolu në Turqi. Mesfushori e mori lajmin në hotelin e skuadrës gjermane në Pretoria.

Funerali do të mbahet të shtunën në Turqi. Babai i Ozil, Mustafa, do të marrë pjesë në funeral, ndërsa ende nuk dihet nëse Ozil do të udhëtojë gjithashtu në Turqi, pasi që Federata Gjermane e Futbollit (DFB) nuk ka dhënë deri tani asnjë konfirmim mbi rastin.

Ozil ka qenë një nga yjet e Gjermanisë këtë Botëror, pasi i ndihmoi kombëtares Pancere që të shkelë Australinë dhe më pas me një supergol e kualifikoi Gjermaninë më tej. Ozil është turk me nënshtetësi gjermane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Ozil në dyshim për Anglinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: