Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Cannavaro: Titulli tjetër, pas 27 vitesh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Cannavaro: Titulli tjetër, pas 27 vitesh   Fri Jun 25, 2010 9:08 pmKapiteni i Italisë, Fabio Cannavaro, u ka bërë thirrje autoriteteve përgjegjëse për zhvillimin e futbollit italian, që të zhvillojnë dhe të investojnë në lojtarë të rinj.
Italia ka nëntë lojtarë mbi moshën 30 vjeçare, ndërsa për këtë fakt Cannavaro tha: “Ne duhet të investojmë në lojtarë të rinj. Ne duhet të mësojmë nga kjo humbje, përndryshe do të na duhen edhe 27 vite tjera për ta fituar Kupën e Botës”.

“Kjo është një faqe e zezë në historinë tonë, por nuk mund ta fshijë dot atë që kemi arritur në vitin 2006. Nuk jam i turpëruar të them se kam qarë mbrëmjen e kaluar pas 14 viteve në fanellën Azzure”.

“Me katër yje në gjoksin tuaj, ndiheni të obliguar të fitoni. Është e natyrshme të ndjeni presion, por ne ishim shumë të frikësuar. Unë e pashë këtë në fytyrat e bashkëlojtarëve të mi”, u shpreh Cannavaro, i cili i ka ditët e numëruara në kombëtaren Azzure.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Cannavaro: Titulli tjetër, pas 27 vitesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Martesa dhe tradhëtia martesore(intervistë me psikolog)
» Një tjetër civilizim në thellësi të Tokës …
» Struktura e Tokes sipas Bibles para permbytjes se Noes dhe mosha reale 6000 vjecare
» Dielli -krijuesi i jetës sonë
» Historia e vërtetë e Vampirëve të gjakut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: