Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 James: Ndaj Gjermanisë, ndeshje e zakonshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: James: Ndaj Gjermanisë, ndeshje e zakonshme   Fri Jun 25, 2010 9:07 pmPortieri i Anglisë, David James, ka thënë se ndeshja ndaj Gjermanisë është si çdo ndeshje tjetër, ndërsa gardiani nuk frikësohet për mundësinë që takimi të vendoset në penalti, ku anglezët janë të njohur për dështimet e tyre në të kaluarën.
“Qëllimi është që të fitojmë pas 90 minutave dhe unë kam besim se ne do të bëjmë atë që duhet. Nëse ndeshja shkon në penalti, atëherë Gjermania ka mundësi të dështojë. Çelësi është tek stërvitja. Ne do të stërvitemi dhe do të marrim informata për lojtarët të cilët pritet të gjuajnë penaltitë. Në Euro 2004 në Portugali, mendoj se është parë se nuk kemi pasur qasje në informacione, kështu që është një çështje se kush informohet më mirë dhe kam besim se ne këtë herë do t’ia dalim mbanë”.

“Është sikurse çdo ndeshje tjetër. Ndoshta do të ketë shumë referenca të panevojshme historike, por nëse merremi me faktin se po luajmë ndaj Gjermanisë dhe shikojmë historinë, atëherë kjo mund të ndikojë në paraqitjen tonë”, deklaroi James.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
James: Ndaj Gjermanisë, ndeshje e zakonshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Abuzimi ndaj kafsheve
» Drogat Psikoaktive
» Në qoftë se Toka po ngrohet , atëherë pse ben kaq të ftohtë ?
» Shtypja dhe shfrytëzimi i grave
» Thënie nga Jim Morrison (The Doors)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: