Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Eliminohet Zvicra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Eliminohet Zvicra   Fri Jun 25, 2010 8:59 pm

Përfaqësuesja e Zvicrës nuk ka arritur më shumë se një barazim kundër Hondurasit, i cili nuk ishte i mjaftueshëm për ta vazhduar garën.
Gjatë pjesës më të madhe të takimit, Zvicra ishte skuadër më e mirë duke tentuar të shënojë, mirëpo në fund të ndeshjes rezultati ishte ai i fillimit, 0-0.

Pas këtij barazimi, Zvicra grumbullon katër pikë dy më pak se Kili dhe Spanja që u kualifikuan nga Grupi H, ndërsa Hondurasi mban pozitën e fundit me vetëm një pikë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Eliminohet Zvicra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: