Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Del Bosque: Nuk jemi favoritë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Del Bosque: Nuk jemi favoritë   Fri Jun 25, 2010 2:47 pmPërzgjedhësi i Spanjës, Vicente Del Bosque, ka deklaruar se ai nuk e ka konsideruar veten dhe skuadrën e tij favorit për ta fituar Botërorin e sivjetmë.
“Ne erdhëm për të luajtur në një Botëror, të tentojmë të garojmë, por ne kurrë nuk kemi thënë se jemi favoritë për diçka. Ky grup është korrekt, i qetë dhe i respektueshëm në raport me kundërshtarin”.

“E fundit është gjëja më e rëndësishme, por gjatë karrierës time sportive edhe si trajner edhe si lojtar unë kam qenë i përfshirë në ndeshje kyçe. Shpresoj se ajo ndaj Kilit nuk do të jetë më e rëndësishmja, sepse ato që vijnë më pas e tejkalojnë nivelin e rëndësisë”.

“Kili është një ekip shumë i mirë, këtë e ka treguar deri tani në Botëror. Është ekip i vështirë për të gjithë, që ka dy armë, të cilat janë presioni dhe sulmet e shpejta. Ata e bëjnë atë bukur, duke përdorur koncepte të qarta, por duke rrezikuar në posedim”, ka thënë Del Bosque.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Del Bosque: Nuk jemi favoritë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush jemi ne ?
» Kush jemi në të vërtet ne ?
» A jemi të vetëm në Univers ?
» Si ta dime nese jemi prekur nga Syri i Keq
» Astrologjia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: