Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Fabregas: ShBA-të mund të arrijnë në gjysmëfinale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Fabregas: ShBA-të mund të arrijnë në gjysmëfinale   Fri Jun 25, 2010 2:46 pmMesfushori spanjoll, Cesc Fabregas, ka thënë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës mund të arrijnë në gjysmëfinalen e Botërorit, Afrika e Jugut 2010.
“Momenti më i mirë për mua deri tani në këtë Botëror ishte goli i ShBA-ve në minutën e fundit. Ishte një finale fantastike dhe që kurrë nuk do ta harroj. Të gjithë po flasin për këtë. Ai ishte moment i mrekullueshëm, ndërsa ata janë ekip i madh. Ne e mësuam këtë kur na mposhtën në gjysmëfinalen e Kupës së Konfederatave vitin e kaluar. Kështu që, nuk isha i befasuar që ata përfunduan në krye të grupit. Ata janë të gatshëm dhe të fortë, të rrezikshëm në kundërsulme”.

“Ata gjithashtu kanë shpirt, ata u kthyen prej dizavantazhit me dy gola ndaj Sllovenisë, për të barazuar në fund, kurse ndaj Algjerisë shënuan në kohën shtesë, për t’u kualifikuar. ShBA-të kurrë nuk dorëzohen. Kjo është arsyeja pse besoj se ata mund të shkojnë larg, sepse ata luftojnë deri në fund dhe punojnë shumë. Ata janë në anën e mirë të skemës së shortit, ata kanë Ganën dhe ndoshta më pas edhe Uruguain. Kështu që, unë i shoh ata në gjysmëfinale dhe ku ta di unë më pas çfarë do të ndodhë”, deklaroi Fabregas për The Sun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Fabregas: ShBA-të mund të arrijnë në gjysmëfinale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse nuk mund ta shfrytezojme trurin
» Europa mund të jetë shtëpia e alienëve
» Si mund te mesosh magji..???
» Pse nuk mund te jemi te lumtur?
» Kriza Ekonomike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: