Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Robben: Kjo nuk është e tëra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Robben: Kjo nuk është e tëra   Fri Jun 25, 2010 2:45 pmArjen Robben u paraqit për herë të parë në Botëror në ndeshjen ndaj Kamerunit, duke lënë shenjë menjëherë pasi përgatiti golin e Hutenlaarit, por holandezi që për pak sa nuk qau në prononcimin për media pas ndeshjes dhe ka kërcënuar kundërshtarët e ardhshëm të kampionatit.
“Ky është një moment i rëndësishëm për mua. Kjo është puna që kam bërë më parë. Ka mbetur edhe rrugë e gjatë për t’u bërë. Unë do të luftoj shumë dhe ta shoh si shpërblim që jam kthyer në fushë. Njerëzit nuk e dinë se nuk është dhe aq lehtë të lëndohesh”.

“Por, më duhet të jem i sinqertë me veten, unë ende nuk jam 100 për qind i gatshëm. Tani kam edhe katër ditë të tjera për t’u përgatitur për ndeshjen ndaj Sllovakisë. Jam krenar që u ktheva, por unë mendoj se kam edhe ca punë të pakryera”, deklaroi Robben.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Robben: Kjo nuk është e tëra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ç’është vlera njerëzore?
» Ku është Zoti?
» Paraja, 'djalli' i ardhur nga barku i Tokes!
» Cka është Shpresa (të shpresuarit)!
» A është jeta vetëm imagjinatë ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: