Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Buffon: Italia meritoi eliminimin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
avatar

<b>Postime</b> Postime : 2150

MesazhTitulli: Buffon: Italia meritoi eliminimin   Fri Jun 25, 2010 2:40 pmPortieri i lënduar i Italisë, Gianluigi Buffon, ka thënë pas eliminimit të kombëtares së tij, se ekipi Azzur meritoi eliminimin pas disfatës tmerruese ndaj Sllovakisë.
“Është e drejtë që ne të shkojmë në shtëpi. Sllovakia dhe Zelanda e Re janë ekipe që duhen respektuar, asgjë më shumë. Dhe nëse nuk jemi në gjendje t’i mposhtim këto skuadra, atëherë zgjidhja e vetme është të shkojmë në shtëpi”, ka thënë Buffon i frustruar pas eliminimit.

Italia u eliminua nga Kampionati Botëror pas disfatës turpëruese nga Sllovakia me rezultat 3-2 në Johannesburg Ellis Park.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Buffon: Italia meritoi eliminimin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Itali - UFO

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: